Personal


Det är oss du träffar när ni ringer eller besöker Belano Maskin



Försäljning

   

                                         Drago Sinik
                                   tel 0705 - 159 401
                            e-mail: drago@belano.se 

                                        Calle Block 
                                 tel 0704 - 562 227
                            e-mail: calle@belano.se

                                      Björn Langmo
                                 tel 0708 - 339 098
                            e-mail: bjorn@belano.se

 

Försäljning industri

 

Logistik


Ekonomi 

 
                                  Curt-Arne Löfqvist
                                tel 0706 - 159 408
                            e-mail: curt@belano.se

 
                                   Louise Berggren
                                 tel 0322 - 15940
                           e-mail: louise@belano.se


Johanna Fridén Nilsson
tel 0322 - 15940
e-mail: johanna@belano.se

                 
                    Lager/godshantering

 

 

           

                                  Stefan Olausson
                                tel 0322 - 15940
                        e-mail: stefan.o@belano.se

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.