Personal


Det är oss du träffar när ni ringer eller besöker Belano Maskin



Försäljning                                                                  Försäljning                                                                   Försäljning      

   

                                         Drago Sinik
                                   tel 0705 - 159 401
                            e-mail: drago@belano.se 

                                        Calle Block 
                                 tel 0704 - 562 227
                            e-mail: calle@belano.se


Tobias Jonsson
tel 0768 - 826 016
e-mail: tobias@belano.se

 

Försäljning Industri / Plåtslageri

 


Ekonomi 


                                   Karl-Johan Larsson
                                tel 0708 - 339 098
                            e-mail: karl.johan@belano.se

 


                                      Lena Wikander

                                   tel 0322 - 15940
                             e-mail: lena@belano.se

   
Logistik


      Service/verkstad

 

 

 

Louise Berggren
tel 0322 - 15940
e-mail: louise@belano.se


              Michael Hansson
             tel 0322-200 245
         e-mail: mh@belano.se

                                Service

Service

Service 


                Charles Bromander
                 tel 0322 - 15940
           e-mail: info@belano.se

Anders Link Lilja
tel 0322 - 15940
e-mail: info@belano.se


Carl Högegård

tel 0322-15940
e-mail: info@belano.se

                          Administration                                                          Lager/godshantering            

Madelene Sinik
tel: 0322-15940
e-mail: madelene@belano.se


tel 0322 - 15940
e-mail: info@belano.se

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.