Personal


Det är oss du träffar när ni ringer eller besöker Belano Maskin



Försäljning

   

                                         Drago Sinik
                                   tel 0705 - 159 401
                            e-mail: drago@belano.se 

                                        Calle Block 
                                 tel 0704 - 562 227
                            e-mail: calle@belano.se

                                      Björn Langmo
                                 tel 0708 - 339 098
                            e-mail: bjorn@belano.se

 

Försäljning industri

 

Logistik


Ekonomi 

 
                                  Curt-Arne Löfqvist
                                tel 0706 - 159 408
                            e-mail: curt@belano.se

 
                                   Louise Berggren
                                 tel 0322 - 15940
                           e-mail: louise@belano.se


                                      Lena Wikander

                                   tel 0322 - 15940
                             e-mail: lena@belano.se

                 
                    Lager/godshantering


      Service/verkstad

 

Service 

 

                   
                                  Timmy Kronberg 
                                tel 0322 - 15940
                          e-mail: info@belano.se


              Michael Hansson
             tel 0322-200 245
         e-mail: mh@belano.se


            Tobias Jonsson
 
        tel 0322 - 15940
     e-mail: info@belano.se

                                Service

Administration


                Charles Bromander
                 tel 0322 - 15940
           e-mail: info@belano.se


                                   Madelene Sinik
                               tel 0322 - 159 40
                      e-mail: madelene@belano.se

Ex quis mundi adipisci qui. Mutat cetero utroque eam an, at vix ludus epicurei. Eius audiam id vel, vel dolor scriptorem ut. Saperet convenire ne sea, ut tota omnes sadipscing vim, sit dicta splendide intellegam ad. Consul verterem conceptam pri et. Sea te melius perfecto maiestatis, duo ad modus euismod pertinacia. Cu verear molestiae sed, soluta torquatos ex mei.

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.